Stěhujete se z velkého prostoru do malého? A přebývá vám nábytek? Dědili jste a získali jste skvosty, které nechcete prodat a zároveň je momentálně nemáte kam dát? Nechcete platit ke své kanceláři nákladné prostory na skladování zboží nebo administrativy? Chcete opravovat dům, byt nebo chalupu a nevíte, kam dát vybavení, aby řemeslníkům nezavazelo? Máte už plné zuby přecpaných místností, ale nic ze svých věcí nemůžete vyhodit? Pojďme najít snadné řešení – máme pro vás malé sklady k pronájmu v Brně.

Osobní nebo firemní uskladnění věcí a materiálu

Potřebu uskladnit bezpečně a spolehlivě majetek váš nebo vaší firmy bereme opravdu vážně. Proto nabízíme praktické řešení uskladnění v kontejnerech. Kontejnery jsou výborným řešením pro jednotlivce, pro rodinu nebo i k zabezpečení uložení firemního vybavení (klidně i přístrojů).

Malé sklady k pronájmu Brno – co nabízí?

Především prostor k uložení jakýchkoli věcí. Může se jednat o nábytek, knihovnu, spotřebiče, hudební nástroje nebo třeba i umělecké skvosty. O nic z toho se u nás nemusíte bát. Skladovací kontejnery jsou zabezpečené a přístup do nich budete mít pouze vy. Celý komplex uskladnění je navíc střežen ostrahou i bezpečnostním systémem. Poskytovatel nájmu je samozřejmě i pojištěn.

Skladovací prostory jsou suché, je zamezen vstup slunečního světla, ale i deště nebo jiných povětrnostních vlivů.

Kdy je možný přístup k vašim věcem?

V přístupu k uskladněnému majetku vám nebudeme nikdy bránit, takže přístup umožňujeme doslova kdykoli. Věci si můžete vyzvednout nebo do prostoru další přidat – přesně, jak budete potřebovat.

Délka nájmu

Velkou výhodou služby uskladnění je v tom, že nabízíme nájem krátkodobý i dlouhodobý. Využít kontejnery tak můžete třeba jen na několik dní, nebo si zde věci uchováte třeba na několik let.

Snažíme se maximálně vycházet vstříc potřebám našich zákazníků a poskytovat jim jen spolehlivé a profesionální podmínky a služby. Přesvědčte se sami.

 

20+ let pomáhám zákazníkům se stěhováním. Poslední roky také rozvíjím systém pronájmu skladovacích kontejnerů v Brně a okolí.

About author
Stanislav Staněk

20+ let pomáhám zákazníkům se stěhováním. Poslední roky také rozvíjím systém pronájmu skladovacích kontejnerů v Brně a okolí.