Námořní kontejnery mají v oblasti bydlení celou řadu využití – lze je použít jakožto základ pro stavbu stylového obydlí, případně mohou posloužit jakožto odkladiště pro nepotřebné věci na zahradě. Kde je ale lze vůbec sehnat, ideálně ještě k tomu za výhodnou cenu?

 

Vyřazené kontejnery od logistických firem

Nejpraktičtější je k tomuto účelu využít nabídky přepravních firem, které se potřebují zbavit již nepotřebných námořních kontejnerů. Mnohdy jich mají plné odkladové plochy. Jednou z takovýchto společností je kupříkladu METRANS, jež má k dispozici velké množství vyřazených námořních kontejnerů všemožných velikostí.

Mnohdy nejsou tyto kontejnery ani všechny v nabídce, tudíž je lepší si je přijít osobně prohlédnout, abyste si dokázali zvolit ten pro vaši potřebu nejvhodnější. Stejně tak, když ve svém okolí uvidíte odkladiště nepoužívaných kontejnerů, obzvláště na periferiích velkých měst jich je spousta, tak se neostýchejte do firmy přijít a oslovit ji s prosbou.

 

Prodejci nových i starých kontejnerů

Existují i společnosti, například HZ KONTEJNERY, které se zaobírají výhradně prodejem kontejnerů, takže v jejich nabídce můžete nalézt jak nové, tak i použité námořní kontejnery. Výhodou tohoto řešení je skutečnost, že tyto firmy vždy mohou zaručit odvoz kontejneru až k vám domů, který navíc mnohdy bývá již součástí nabízené celkové ceny.

 

Vyřazené lodní kontejnery v bazaru

Poslední možností, jak sehnat vyřazené námořní kontejnery, je nabídka v internetových bazarech (Sbazar, Bazoš…), kde lidé, ale i firmy nabízejí nepotřebné námořní kontejnery. Výhodou tohoto řešení je mnohdy nižší pořizovací cena, naopak nevýhodou může být doprava na vaše náklady.

Pevně věříme, že nyní již víte, kde sehnat vyřazené námořní kontejnery. Přejeme vám šťastnou ruku při jejich výběru.

 

Neutrácejte, pronajímejte

Pokud nechcete utratit naráz desítky tisíc za vlastní kontejner, můžete si jej za 2 000 Kč za měsíc pronajmout.