Máte doma nadbytek věcí, které někam potřebujete uložit? Rekonstruujete či stěhujete a potřebujete někam na čas odložit nějaký nábytek? Nebo má vaše firma třeba jen přebytek zboží? Ať už potřebujete na čas uschovat své věci z jakéhokoliv důvodu, ale nemáte kam, jsou pro vás ideálním řešením skladovací kóje. Jak to funguje?

Možná bojujete s přebytkem věcí, které sice tolik nevyužíváte, ale zároveň je vám líto se jich zbavit. Takové dilema řeší pravděpodobně čas od času skoro každý a není na tom vůbec nic špatného. Co takhle své klenoty uložit někam, kde nebudou překážet, ale zároveň se pro ně můžete kdykoliv vrátit?

Skladovací koje vyřeší vaše problémy

Od loňského roku jsou naštěstí v Brně připraveny skladovací kontejnery přímo pro tyto případy. Skladovací kontejner či skladovací kóje si můžete představit jako víceméně klasický transportní kontejner. Tento však necestuje po oceánech, nýbrž společně s dalšími takovými stojí pěkně na jednom místě v našem druhém největším městě.

Skladovací kóje v Brně od firmy Sklady Staněk nabízejí možnost uložení svých osobních i firemních artiklů do kontejnerů dvou různých velikostí, do kterých se najednou vejdou třeba až dvě plně naložené dodávky a lze si jejich prostory pronajmout již od jednoho měsíce. Nemusíte se tak hned zavázat k dlouhodobému využívání a nastavíte si podmínky skladování na míru.

Bezpečnost, bezpečnost a bezpečnost

Když už si své věci do skladovací kóje uložíte, nemusíte se bát, že byste se k nim někdy nedostali. Naopak k nim budete mít volný přístup 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zároveň se ale nemusíte bát, že by měl k vašim věcem přístup někdo jiný nebo se s nimi snad něco stalo. Skladovací kóje jsou totiž plně zabezpečené a věci v nich jsou střeženy kamerami a bezpečnostními službami jak oko v hlavě. Firma Sklady Staněk zároveň nenabízí jen skladovací služby, ale mnoho dalších jako třeba stěhování, zapůjčení i prodej obalového materiálu a nabízí dokonce i plné pojištění vámi uschovaných předmětů, abyste mohli žít s ještě větším klidem na duši.