Skladovací kontejnery můžete využít mnoha užitečnými způsoby. Jsou pro vás ty pravé, ať už řešíte nedostatek místa, nebo hledáte řešení pro specifické problémy. Sepsali jsme pro vás deset inspirativních tipů, jak využít skladovací kontejnery.

 

Domácí kancelář

Pokud potřebujete klidné místo pro práci z domova, skladovací kontejner můžete snadno přeměnit na útulnou a funkční domácí kancelář. Přidáním izolace, elektroinstalace a okna pro dostatek denního světla získáte pracovní prostor, který vám budou sousedi závidět.

 

Letní chata

Skladovací kontejner můžete proměnit v letní chatu na zahradě. Stačí přidat základní vybavení, jako je postel a malá kuchyňka, a můžete si užívat odpočinku uprostřed zeleně. Pokud kontejner umísíte na betonové patky a dostatečně od plotu souseda, nepotřebujete ani stavební povolení.

 

Obchod nebo stánek

Skladovací kontejnery lze využít jako mobilní obchod nebo předváděcí stánek. Kontejnery jsou ideální pro prodej jídla, oblečení nebo uměleckých předmětů na eventech nebo trzích.

 

Dílna

Kontejner poskytuje dostatek prostoru pro všechno vaše nářadí a materiál, což z něj dělá ideální místo pro dílnu. Ať už se věnujete truhlářství, opravě motorek, malování či jinému koníčku, kontejner vám pomůže.

 

Domácí fitness

Přetvořte kontejner na osobní posilovnu nebo malé fitness centrum. Přidáním základního vybavení si vytvoříte místo, kde můžete nerušeně cvičit s činkami i na rotopedu.

Úložný prostor

Kontejner doporučujeme použít i k původnímu účelu a vytvořit z něj úložný prostor pro sezónní věci, zahradní nářadí, nebo dokonce jako garáž pro vaše motocykly, kola, skútry a koloběžky.

 

Ateliér pro umělce

Umělci si rádi z kontejnerů  vytvoří vlastní ateliér, kde mohou nerušeně tvořit. Skladovací kontejner nabízí dostatek světla a prostoru pro umělecké projekty.

 

Hudební studio

S dobrou zvukovou izolací se může kontejner proměnit v hudební studio, kde budete moci nahrávat hudbu či zkoušet s vaší kapelou.

 

Pokoj pro hosty

Potřebujete navíc ložnici pro hosty? Kontejner můžete rychle přeměnit na pokoj pro hosty s veškerým potřebným komfortem a soukromým.

 

Zimní zahrada

Máte rádi rostliny, ale chybí vám prostor? Skladovací kontejner můžete přetvořit na krásnou zimní zahradu.

 

Potřebujete kontejner?

Rádi vám jej zařídíme!