regal skladovaci kontejner

Jak vybrat správný regál nemusí být vždy tou nejsnazší otázkou. Často se setkáváme s regály, které jsou v prostoru špatně využity nebo nesplňují správné podmínky. V poslední době se čím dál tím více využívají úložné prostory ve formě skladovacích kontejnerů, které jsou nejen velmi praktické pro uskladnění vašeho materiálu nebo zboží, ale jsou i velmi snadno smontovatelné či demontovatelné.

Jak moc bude regál zatížen?

Při výběru jakéhokoliv regálu je nosnost policí vždy tím nejdůležitějším parametrem. Proto si před výběru správného regálu napřed musíme rozmyslet, jaké s nimi máme plány a pro co konkrétně budeme regály v našem skladovacím kontejneru využívat.

Jaký druh regálu vybrat?

Pro skladování zboží ve skladovacích kontejnerech se nám nabízí dva základní typy regálů, a to policový a konzolový. Policové regály mají vysokou nosnost a skvěle se
u nich kombinuje výška i velikost polic. Konzolové regály jsou naopak určeny především pro ukládání materiálu deskového charakteru. Pokud je váš záměr se skladovacím kontejnerem velmi specifický, například jej chcete využívat pouze pro skladování pneumatik, doporučujeme zvolit speciální regál zhotovený na zakázku.

Dbejte na správný výběr

Správný výběr regálu vám opravdu velmi usnadní a zefektivní skladování materiálu. Většina regálů nabízí zajímavé prostorové možnosti. Proto dbejte nejen na správné vyměření kontejneru a nosnost polic, ale i například na správné využití prostoru – nabízí se velká spousta možností, například využití rohového regálu a podobně. Další otázkou při správném výběru regálu je nepochybně i kde samotný regál koupit. Najděte spolehlivý obchod, který vám nejen poradí s výběrem, ale který bude mimo jiné
i ochotně řešit případné reklamace.

 

Výběru správného regálu pro váš skladovací kontejner se nemusíte bát. Teď už jen zbývá vybrat ten pravý!

20+ let pomáhám zákazníkům se stěhováním. Poslední roky také rozvíjím systém pronájmu skladovacích kontejnerů v Brně a okolí.

About author
Stanislav Staněk

20+ let pomáhám zákazníkům se stěhováním. Poslední roky také rozvíjím systém pronájmu skladovacích kontejnerů v Brně a okolí.