Potřebujete uložit sezónní věci, nářadí nebo jízdní kola, ale doma už na to není místo? Sehnat sklep v Brně není v současnosti nejjednodušší. A když už se vám to povede, musíte počítat s vyššími náklady nebo i plísněmi a vlhkostí podzemních prostor sklepů. Skvělou variantou jsou v tomto případě skladovací kontejnery. Podívejte se, proč se vyplatí skladovací kontejner pronajmout namísto sklepu.

 

Skladovací kontejner si můžete vybrat ze dvou velikostí

Velkou nevýhodou běžných sklepů je, že do nich své věci musíte často skládat jako puzzle, abyste jich sem dostali co nejvíc. U skladovacích kontejnerů máte mnohem větší prostor, a tak se vám se vše pohodlně vejde. Od Sklady Staněk si vyberete ze dvou velikostí kontejnerů: menší, kam poskládáte byt 1+kk (rozměry 283x234x240 cm) a větší, který pojme dvě kompletně naložené dodávky (rozměry 590x234x240 cm).

Do skladu se dostanete nepřetržitě

U skladovacích kontejnerů nemusíte řešit otevírací hodiny, protože jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnů. Své věci tak máte dostupné opravdu kdykoli. Skladovací kontejnery navíc můžete využívat libovolně dlouhou dobu, a to už od jednoho měsíce. Záleží jen na vás, jaký časový úsek si pro bezpečné uložení svých věcí zvolíte.

O své věci se nemusíte bát, jsou neustále pod dohledem

Na sklepy se často zaměřují zloději, a proto musíte přemýšlet, co všechno v nich necháte. Nakonec skončíte s polovinou věcí uložených doma a sklep nevyužijete naplno. U skladovacích kontejnerů od firmy Sklady Staněk vám tyto starosti odpadnou. Jsou totiž pořád pod dohledem bezpečnostní služby i kamerových systému. K tomu si navíc kontejner sami zamknete, takže dovnitř máte přístup jen vy.

Vyhněte se starostem s plísní a vlhkostí sklepů

Sklepy jsou nejčastěji pod úrovní země, a hlavně ve starých budovách v nich je problém s odvětráváním a plísněmi. Skladovací kontejnery stojí přímo na čerstvém vzduchu, a tak tyto problémy nebudete muset řešit. Uvnitř kontejneru jsou stejné podmínky po celý rok a můžete tu proto mít i věci náchylné na vlhkost.